Rovena Dilo jashtë skene (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kohët e fundit ajo jo vetëm është më aktive në Instagram, por dhe më në formë se kurrë ndonjëherë.

I referohemi këngëtares Rovena Dilo, e cila nga fotot e postuara shfaqet me një stil më ndryshe nga sa jemi mësuar dhe më herët.

Rovena tashmë duket dhe më shumë e fokusuar drejt trendeve të fundit, duke qëndruar sërish brënda kornizave të saj. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori