Ronela Hajati: Në botën e showbizit është e pamundur të kesh shoqe (FOTO LAJM)

Ronela Hajati ishte e ftuara rradhës në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës në ABC News.

Përveç këngës së re, “Ladies”, Ronela ka folur për mikrofonin e Thumb edhe për “shoqet” e ngushta të cilat i përmend në këngë.

“Duke qenë se jemi shumë të forta si femra, nuk ia vlen të kesh shoqengushta”, – është përgjigjur Ronela kur u pyet sa shoqengushta, shkruan Blitz.

Ndërsa për sa i përket shoqeve të ngushtabotën e showbizzit, këngëtarja shprehet: “Është e pamundur të kesh sado që përpiqesh!”.
Shtuar më 29/05/2017, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori