Ronela Hajati krejtësisht e transformuar (FOTO LAJM)

Këngëtarja Ronela Hajati ka befasuar me ndryshimin e saj më të fundit.

Pasi e pamë me flokët bjondë të shkurtër, tani pamja e saj duket komplet e kundërta, ajo është kthyer në një kaçurrelse me flokë të zeza.

Pas imazheve që ajo publikoi ne mezi po presim të shohim klipin e ri dhe bombastik që pritet të publikojë. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2018, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori