Ronela dhe Young Zerka tashmë se mohojnë dot lidhjen (FOTO LAJM)

Edhe pse tashmë sezoni veror për shumë nga VIp-at ka mbaruar ka të tjerë që akoma nuk i kanë filluar ato.

Ronela Hajati vetëm tashmë ka gjetur kohën të pushojë dhe ka postuar edhe fotografi në rrjetin e saj social.

Gjatë ditës së djeshme, këngëtarja ka hedhur disa foto në Instagram, në të cilat shfaqi pamje nga vendi ku po pushon.

Pak orë pas saj, ishte Young Zerka ai i cili postoi foto nga po i njëjti vend dhe me pamje pothuajse tërësisht të njëjta, që nënkupton se ata të dy po pushojnë bashkë.

Edhe pse kurrë ata nuk e kanë pranuar gjithçka është e qartë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori