Roja dhuron "spektakël" në Buckingham Palace (FOTO-VIDEO)
Një shprehje thotë "kur macja nuk është, minjtë hedhin valle". Por këtu jemi në Buckingham Palace, dhe ndërsa Mbretëresha Elizabeth ishte jashtë zyrës për pushime, rojet e Madhërisë së Saj nisin e kërcejnë.

Ndoshta për të kaluar më shpejt dy-orëshin e turnit e ka parë të arsyeshme që të argëtojë turistët me një piruetë te trefishtë. Nga Buckingham Palace nuk ka pasur asnjë koment, por ekziston mundësia e masave disiplinore.
Roja dhuron "spektakël" në Buckingham Palace

Shtuar më 03/09/2014, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori