Robert Alia prezanton djalin, kopje e të atit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Robert Alia duket sikur është kundër gjithë botës dhe gjithnjë ka dicka negative për të thënë.

Por përtej këtij profili publik, Robert ka edhe një jetë familjare interesante dhe kohët e fundit kemi vënë re se ka filluar të jetë edhe më publik dhe aktiv në rrjete sociale si Instagrami.

Sot ai ka postuar një fotografi të djalit të tij Krist Dragot dhe ai duket një kopje e të atit.

I kthyer në profil, në një foto bardh e zi, Krist dëshmon më së miri se çdo tipar e ka trashëguar nga i ati. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 20:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori