Rita Ora tregon më shumë se sa duhet (FOTO LAJM)

Padyshim që TRita Ora është një nga këngëtaret më të suksesshme në botë dhe ajo krenohet me origjinëne saj shqiptare.

Përvec muzikës dhe talentit Rita njihet edhe për guximin në veshjet që përdor.

Ama këtë herë ajo ka treguar më shumë sec duhet.

Teksa po largohej nga një event në Londër, rita me xhaketën e hapur dhe pa asgjë poshtë tregoi më shumë sec duhet për paparazin. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 11:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori