Rita Ora: Po vij në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë (FOTO)

Pëlqej
Këngëtarja Rita Ora do jetë në Kosovë më 17 shkurt në ditën kur do të festohet 10 vjetori i pavarësisë.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet ajo përmes një fotografie dhe statusi të hedhur në faqen e saj në Facebook.

Rita përpos konfirmimit, tha se ka dizajnuar një bluzë si dhuratë me shkronjën ‘K’ që nënkupton shkronjën e parë të emrit të Kosovës të cilës ia ka lënë disa fjalë uruese. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori