Rita Ora nuk është më një bjonde (FOTO LAJM)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila do të mbajë ditën e nesërme një super koncert në “Sheshin Skënderbej”, duket se ka ndryshuar look.

Këngëtaren sot nuk do ta shihni bjonde, por një kokëkuqe seksi.

Ajo ka njoftuar nëpërmjet Instagramit të saj se është nisur për në Tiranë dhe shumë shpejt do të jetë në destinacion. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2018, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori