Rita Ora mohon lidhjen me Jay Z (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Rita Ora ka pėrgėnjeshtruar zėrat mbi njė lidhje tė saj me Jay Z. Nė lidhje me kėtė temė ylli i "Geordie Shore", Holly Hagan pėrmes rrjetit social twitter e ka cilėsuar orėn si tė pamoralshme.

Flokėkuqja Holly, publikoi thashėthemin se Jay Z po mashtronte gruan e tij Beyonce, pėr katėr vite me rradhė, me Ritėn, e cila ėshtė mikeshė e ēiftit nė botėn e muzikės. Kėngėtarja ėshtė kundėrpėrgjigjur nėpėrmjet Twitterit, me tone tė ashpra, duke thėnė se ka heshtur nė shumė raste lidhur me thashėthemet, por pėr kėtė i duhej tė reagonte. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.