Rita Ora feston ditëlindjen me aktorin shqiptar (FOTO LAJM)

Rita Ora ka festuar 26-vjetorin në një koncert me fansat e saj në Dubai. Siç duket qartë edhe nga fotot, mes tyre ndodhej edhe aktori shqiptar, Blerim Destani.

Ky i fundit ka publikuar në Snapchat një seri videosh të Ritës duke performuar në skenë, për ta përmbyllur me një video përshëndetëse të të dyve, ku Destani i uron ditëlindjen dhe merr një puthje nga këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2016, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori