20 foto "drithëruese" nga spektakli i Rita Orës (FOTO LAJM)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka mbajtur mbrëmë njërin prej koncerteve më të mahnitshme të jetës së saj.

Në këtë koncert Rita Ora, ka marrë epitetin e një pop ikone dhe mund të konsiderohet si zëvendësuesja e Madonës në skenën e muzikës pop.

Rita është në turneun e saj “Phoenix”, që filloi mbrëmë edhe në Britani të Madhe, në Cardiff, ku publiku mbeti i mahnitur me paraqitjen e Ritës.

Mesa duket këngëtarja e ka tundur skenën dhe ashtu si ajo edhe fansat e kanë shijuar gjithë spektaklin.


Shtuar më 23/05/2019, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori