Rita Ora dhe Calvin Harris, ende bashkë? (FOTO LAJM)

Një krisje në lidhjen e tyre, kjo ende mbetet për tu parë. Ndonëse janë larg njëri-tjetrit, kjo për shkak të angazhimeve të tyre, ata ende e mbajnë lidhjen të fortë.

I referohemi Rita Orës dhe të dashurit të saj Calvin Harris. Harris ka dhënë sinjalet e para se lidhja me këngëtaren shqiptare nuk është duke kaluar momentet më të mira, pasi ai është fotografuar nën shoqërinë e një femre të panjohur. Mediat angleze kanë njoftuar gjithashtu se Rita po qëndronte me familjen e saj.

Një foto e cila qarkullon kudo në botë shihet se ai është në shoqërinë e një femre. Këto janë thjeshtë thashetheme, pasi asnjë prej palëve, nuk është prononcuar. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2014, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori