Risia e protestës së opozitës, 500 balona ngrihen para kryeministrisë (FOTO LAJM)

Rreth 500 balona ku shkruhet "Rama ik" janë ngritur në qiell nga protestuesit e opozitës në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit".

Një lutje kjo e opozitës, nisur nga simbolika e balonave, për largimin e Edi Ramës dhe përgatitjen e zgjedhjeve të parakohshme.

Shtuar më 25/05/2019, ora 20:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori