Riparohet ura e Zvernecit (FOTO-LAJM)

Me ndihmen e Qarkut Vlore dhe DRKK-Vlore është bërë i mundur riparimi i urës së Zvernecit. Përmes një njoftimi Ministria e Kulturës njofton se vizitoret e besimtaret mund te kalojne pa problem per te shkuar ne Manastir per festen e "Fjetjes se Shen Merise" ne daten 15 gusht 2014. /albeu.com/


Shtuar më 14/08/2014, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori