Rinia e përjetshme e Nicole Kidman (FOTO LAJM)

1993
Në qershor mbushi plot 46 vjeç, por vitet nuk ecin për të. Nicole Kidman është shembulli se eliksiri, formula e rinisë ekziston. Aktorja australiane u bë e famshme në fillim të viteve ’90 dhe me kalimin e kohës pasuroi karrierën e saj me role protagoniste dhe joprotagoniste që e nderuan me edhe me çmime nga kritika.

Por ndërsa moshatareve të saj u janë shtuar rrudhat mbi ballë, Nicole mbetet po ajo "kokëkuqe me sytë blu" e fillimit të viteve ’90…me pak ditë diferencë. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2013, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori