Rikthimi i Tunës është më shumë sesa prisnim, më e dobët se para lindjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna pas lindjes së djalit ka nisur të rikthehet dalëngadalë në publik dhe duket se bëri këtë vonesë kaq të madhe për të ardhur me një supërformë.

Tuna e cila pas të bërit nënë iu përkushtua familjes, ka ardhur me një fotosesion.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram pjesë nga seti, ndërsa siç edhe po shihni ajo është rikthyer në shkëlqimin që kishte dikur.

Madje jo vetëm kaq por ajo është bërë më e dobët sec ishte para lidnjes. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2017, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori