Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani dalin "topless" në Ibiza: Fotot që nuk kanë nevojë për koment (FOTO LAJM)

Dy nga vajzat e lakmuara të showbiz-it nuk rezervohen kur bëhet fjalë për të tërhequr ndjekësit e tyre.

Me pushime në Ibiza, Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani i kanë shkelur të gjitha rregullat. Ata kanë postuar foton topless në rrjete sociale dhe duken super në formë në Formentera, një nga ishujt e njohur në Ibiza.

Ish-banorja e Big Brother provokon shpeshherë me hiret e saj, dhe aq më tepër mikesha e saj Erjona Sulejmani që njihet dhe si ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Blerim Xhemaili.

Përveç fotos topless me Riken ajo ka postuar dhe një tjetër foto provokuese nga jahti luksoz ku mban duart në gjoksin e saj pa të brendshme.

Megjithatë ajo që na bën kuriozë është fatlumi që ka shkrepur këtë foto provokuese!

Shtuar më 28/06/2019, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori