Rike dhe Anaidi dëfrehen së bashku (FOTO LAJM)

Ai është fituesi i Big Brother 6, ndërsa ajo një ndër vajzat më joshëse të asaj shtëpie. Anaidi dhe Rike, dy personazhe absolutisht ndër më të përfolurit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, janë argëtuar së bashku në një prej club-ve të Tiranës.

Gjithçka e rrëfen vetë Rikja, e cila ka postuar në profilin e saj në Facebook një foto në "shoqërinë" e Anaidit. Madje, e ka vendosur atë edhe si foto profili.

Mos vallë mes të dyve po lind një lidhje dashurie? Të presim e të shohim.../albeu.com/
Shtuar më 12/06/2013, ora 17:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori