Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM)

Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje.

Ajo ka qënë e apasionuar pas kësaj ngjyre e cila dominonte në vitet 2000 dhe ka vendosur të rrikthjeë edhe një herë paraqitjen e saj të dikurshme.

Vetëm pak ditë më pas, Albërije Hadërgjonaj ka ndjekur këshillën e saj dhe është transformuar totalisht!

Ajo është tashmë me flokë të kuqe, gati gati në portokalli, e megjithatë nuk dallohet saktë ngjyra për shkak të filtrave që ka përdorur në Instagram!

Edhe Albërija i ka pasur flokët e kuqe më herët dhe nuk vonoi shumë për t’i rikthyer ato!
Shtuar më 04/07/2019, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori