Rezarta Shkurtën e zë "halli": Deri vitin tjetër... (FOTO LAJM)

Pëlqej
‘Fenomeni’ që po bën publik këngëtarja Rezarta Shkurta ka prekur pjesën më të madhe të femrave, të paktën një herë në jetë.

Kilogramët e tepërt dhe synimi për t’i shndëruar në muskuj gjithmonë ka munduar shumë gra.

Rezarta ka marrë vendimin që vitin që vjen bark i saj të jetë me pllaka muskujsh dhe të ketë rrëzuar 10 kg.

Ndërkohë ajo po iu nënshtrohet një pjate të madhe mbushur me pasta.

Shtuar më 11/08/2018, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori