Rezarta Shkurta shtatzënë për herë të dytë? Fotot e fundit të saj ngjallin dyshime (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë Rezarta Shkurta publikoi në Instagram një dëshirë shumë të madhe të vogëlushes së saj, Hera.

Hera kërkonte që nëna e saj të bënte një fëmijë të dytë dhe ajo do të dëshironte që ta quante Jume.

Në atë kohë Rezarta tregoi se për momentin nuk kishte në plan një shtatzëni të dytë, megjithatë tani që ka kaluar pak kohë mund të kemi të reja nga familja Hoxha.

Pak më parë Rezarta ka publikuar në Instastory një video nga pushimet në Dubrovnik dhe barku i saj duket më i fryrë se zakonisht.

Rezarta shfaqet e veshur me një fustan të kuq, teksa shijon një shëtitje në det.

Ka mjaftuar kjo video dhe menjëherë në media kanë qarkulluar lajme ku thuhet se Rezarta është shtatzënë për herë të dytë.

Lidhur me këto lajme këngëtarja nuk ka reaguar ende, kështuqë nuk mund të dalim në një konkluzion.

Por ne mendojmë se Rezarta është në kohë për t’i plotësuar dëshirën e bukur vajzës.

Shtuar më 31/08/2019, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori