Rezarta Shkurta riktheheht mjaft joshëse (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta është një ndër femrat më të komentuara në shoëbizit shqiptar herë për arritjet e saj në biznes apo në këngë, e herë në lidhje me martesën e saj Ermal Hoxhën.

Edhe pse kohët e fundit dominojnë videot gazmore të vogëlushes Hera, Rezarta nuk ka lënë pas dore dhe publikimet e saj.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur mjaft sensuale. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2018, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori