Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon shpesh në rrjete sociale momente të ndryshme nga jeta e tyre familjare, ose zbulon ndonjë detaj të ri rreth marrëdhënies së tyre.

Së fundmi ajo ka zbuluar si ia bën të kthejë në shtëpishoqin, kur nuk është aty. Rezarta ka publikuar në Instastory një meme, ku shihen një mace e shtrirë në krevat dhe një maçok duke folur me kamer. Ajo ka etiketuar të shoqin duke shkruar "Dreka është gati".

Më vonë Rezarta ka publikuar një bisedë me Ermalin në Instastory, ku shihet dhe përgjigjja e tij: "Erdhaaa!" "Ja sekreti si ta kesh burrin për 3 sekondashtëpi", ka shkruar Rezarta me shaka krahas bisedes.


Shtuar më 24/06/2020, ora 16:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori