Revista nudo, motra e Enca Haxhiajt fillon punë tek Playboy (FOTO LAJM)

Jo vetëm Enca, por edhe motra e saj Uindi ka fituar famë të madhe dhe është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale.

Uindi ka tërhequr shumë vëmendjen me pamjen e saj ekstravagante dhe postimet ku tregon format bombastike.

Në foton e fundit Uindi është shfaqur si gjithnjë shumë seksi e veshur me një këmishë nate teksa mbulohet me një jastëk para vetes, shkruan XIng.

"Per nje audicion pune tek PlayBoy. Faleminderit te gjithe ju qe me keni perkrahur ne zgjedhjen e karrieres time", shkruan Uindi duke shkaktuar shumë komente me këtë deklaratë, por edhe komplimenta të shumta.

Rikujtojmë se Playboy është përgjithsisht një revistë me pamje lakuriqsie, por akoma nuk e dimë pozicionin e punës që Uindi pretendon të fitojë. /albeu.com/

Shtuar më 30/07/2018, ora 08:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori