Retë më të bukura të stuhive (FOTO LAJM)

Pëlqej
Retë, të cilat formojnë pamje magjepsëse në qiell, mund të arrijnë lartësinë edhe deri në 20 kilometra mbi sipërfaqen e tokës.

Njëkohësisht, me vete mbartin edhe shiun, vetëtimat, borën dhe arrijnë shpejtësi lëvizjeje deri në 500 km/h duke u kthyer në stuhi të forta.

Më sipër, ju ftojmë të shikoni 25 fotografi të ndryshme të reve. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori