Makina, resorte dhe çanta lukzose, jeta e Xhiselës para se të bëhej e famshme (FOTO & VIDEO)

Pëlqej
Ndërkohë që i gjithë opinioni publik po ziente në mbështetje të dhimbjes së saj për atë që kishte deklaruar se po përjetonte nën terrorin e djalit të deputetit të PS, Rrahman Rraja, Xhisela Maloku ndryshoi tërësisht dëshminë mbrëmë duke thënë se gjithçka ishte deklaruar ishte e rreme.

Sëfundmi kanë dalë detaje nga jeta e saj para se të bëheshin publike akuzat për dhunë dhe torturë nga djali i deputetit socialist Rrahman Rraja.

Në fotot e publikuara në Instagram, ajo shihet e lumtur duke shëtitur restorante dhe resorte luksoze të vendit.

Nga këto foto është jeta e luksit që Xhisiela ka bërë, nisur që nga veshjet, (varëset e floririt, çanta Alviero Martini), e deri tek ambientet që ajo ka frekuentuar, pushimet verore në resorte, apo studimet master në një universitet privat.Shtuar më 02/10/2018, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori