Fansa të vërtetë? Luana Vjollca rekord pëlqimesh me foton me bikini (FOTO LAJM)

Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke shfaqur super format e saj.

Ajo ndan shpesh foto provokative në rrjete sociale ku reagimet janë të shumta.

Foto e fundit e Luanës sapo i vuri "flakën" rjetit ku moderatorja pozon me biki nga jahti dhe format e saj janë bombastike.

"Erdhi vapa me gushtin", shkruan Luana duke u pëlqyer 10 mijë herë në vetëm 10 minuta.

Me këtë shifër "rekord" për vajzat e shoëbizit shqiptar lindin dyshimet se sa të vërtetë mund të jenë ndjeksit e saj./albeu.com/

Shtuar më 01/08/2020, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori