Reagon Noizy pas intervistës së Mozzik, njihen apo jo (FOTO LAJM)

Pas intervistës të Mozzik në emisionin Summer Trip ku ai u shpreh që nuk e njihte Noizyn , ska kaluar shumë kohë dhe ai ka reaguar .

Shumë thjeshtë pa asnjë koment përveç një emoji të qeshur me lot, ai ka postuar një foto ku Mozzik në vitin 2013 i shkruante pa pushim Noizyt.

Me këtë foto u vertetua qartë që Mozzik e njeh Noizyn por ndarja me grupet kundërshtare e bëri atë të reagonte ashtu, ose ndonjë inat tjetër, ku i dihet.

/albeu.com/
Shtuar më 05/08/2016, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori