Range Rover Evoque Cabriolet me 240 kuaj-fuqi (FOTO LAJM)

Range Rover ka sjellë risinë më të fundit në modelin e tij Evoque Cabriolet. Makina ka dy dyer dhe është e dizajnuar për katër pasagjerë.

Ndërkaq, kjo makinë nuk duhet të jetë një zgjedhje kur kemi të bëjmë me udhëtime më të gjata, sepse hapësira e pasme e pasagjerëve është e ngushtë, si dhe bagazhi është cunguar për shkak të kulmit. Makina futet në lëvizje nga motori 2-litër me katër cilindra që prodhon 240 kuaj-fuqi.

Pritet që makina të dalë në treg në mesin e vitit të ërdhshëm kundrejt çmimit prej 45 mijë eurosh. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2015, ora 14:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori