Ramës i del në pah detaji i pakëndshëm te xhaketa, ja si tallet zëdhënësja e Berishës (FOTO)

Kryeministri Rama ishte ditën e sotme në Elbasan përballë studentëve të qytetit.

Por vetëm pak orë më pas, zëdhënësja e Sali Berishës ka publikuar në adresën e saj në llogarinë e saj në Facebook një fotoRamësElbasan, ku ka zbuluar dhe ka ironizuar më pas një detaj të pakëndshëm të Ramës.

Sipas fotos së publikuar nga Mëhilli, ajo ironizon zbokthin që ka rënë në xhaketën e Ramës. “Head & Shoulders”, ka shkruar Erla.

Nuk mund të mungonte dhe ragimi i Arminës që ka komentuar, ndërsa qesh, "E madhe". /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2017, ora 19:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori