Rama reagon nga Vlora: Rrumpallë dhe rrënim...(FOTO LAJM)

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar sërish pas mbyllje së protestës së opozitës.

Rama me anë të një postimi në Instagram përsëri shqetësimin e ka tek kërpudha që u rrëzua sot nga protestuesit.

Reagimi i Edi Ramës:

“ZGJEDHJA ËSHTË E QARTË: Mund e durim për Shqipërinë që duam apo rrumpallë e rrënim për Shqipërinë që kishim”, shkruan Rama krahas postimit. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori