Rama poston "meme" komike në 'Instagram', ironizon opozitën (FOTO LAJM)

Kreu i qeverisë, Edi Rama, sikundër edhe disa herë të tjera, ka zgjedhur që një foto të bërë "meme" nga faqja "Bryli Broadway" ta shpërndajë në profilin e tij në Instagram.

Bashkangjitur kësaj fotoje ai nuk ka harruar të bëjë irnoni me situatën politike në vend, dhe me aludimet për shpërndarjen e Parlamentit nga Presidenti Ilir Meta.

"Filxhoni Brryli Broadway filxhoni po Liri ku o?…Aaaa do jetë në filxhon t’u shpernda parlamentin", ka shkruar Rama.
Shtuar më 16/06/2019, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori