E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Rama nis ditën duke uruar Ramazanin me një fotografi të xhamisë (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka uruar mëngjesin e sotëm nisjen e muajit të Ramazanit për besimtarët myslimanë.

Përmes fotos së xhamisë së Et'hem Beut në kryeqytet ai uron agjërim të mbarë për të gjithë besimtarët.

"MIRËMËNGJES

dhe agjërim të mbarë për të gjithë besimtarët myslimanë", shkruan Rama.
Shtuar më 06/05/2019, ora 08:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori