Rama në panik, hyn në Përmet i maskuar (FOTO LAJM)

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu pak pasi Rama mbërriti në Përmet, me anë të një postimi në Facebook është shprehur se ai është i frikësuar dhe në panik.
Sipas Shehut, përmetarët fituan përsëri ndaj Ramës duke e frikësuar dhe e bënë të hyjë në Përmet i maskuar.

Postimi i Shehut

Rama hyn ne Permet i maskuar!
Termet Peci fsheh Ramen midis makinave te militanteve te Tepelenes per tju shmangur zemerimit te popullit te Permetit.
Peci per te terhequr vemendjen e popullit te Permetit, qe protestonin tentoi qellimisht te provokonte, nderkaq Rama kaloi ilegalisht e i fshehur.
Sot Rama arriti ne panik ne Permet me 90 minuta vonese se sheshi ishte me karrike bosh, derisa u cfaqen militantet e PS nga Tepelena, Memaliaj, Kelcura e jashte Qarku dhe ai i fshehur midis tyre, nen “garancine” e Termetit.
Nje numer gjigand policesh e armesh ne makinat e tyre nuk mjaftuan per te siguruar Ramen aty.
Populli i Permetit, me vlera te pa llogariteshme, sot fitoi perseri.

Shtuar më 23/06/2019, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori