"Rama me 40 hajdutë", ironia e demokratëve me kryeministrin dhe ministrat (FOTO LAJM)

Protesta e demokratëve nëpërmjet së cilës ata kërkojnë qeveri teknike është në ditën e 11 të saj ndërkohë që kanë filluar të shfaqen edhe risi komike në çadër.

Gjatë mëngjesit të sotëm, protestuesit kanë vendosur fotografi të Kryeministrit Rama dhe ministrave të tij duke i veshur si "Ali Baba" dhe "40 hajdutët" e tij. /Albeu.com/
Shtuar më 28/02/2017, ora 12:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori