Rama homazhe në Bulevard për 21 Janarin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur në një përkujtimore familjarët e viktimave të 21 janarit të vitit 2011.

Pas pritjes në ambjentet e Kryeministrisë, Rama i shoqëruar nga kreu i Parlamentit Gramoz Ruçi dhe familjarët ka zhvilluar edhe homazhet përgjatë Bulevardit Dëshmorët e Kombit.

Familjarët e katër viktimave të 21 janarit janë shprehur besimplotë se drejtësia do të vijë në vend, kjo pas Reformës në Drejtësi. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori