Rama gjen belanë me ndjekësit: "M'u përgjigj içik tek ky numri!" (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një postim nga Butrinti duke hedhur foto nga Mozaikut të Baptisterit, por nuk kanë munguar kritikat nga ndjekësit.

Disa prej tyre i rikujtojnë se vendit i duhen vende pune, kurse të tjerë bëjnë krahasime me Kosovën.


Komentet pikante

Ndjekësi 1: Mirmengjez o trendafil me ves. Besoj se ke ngrene mire mengjezin. Po pyet njehere per ne te pa punet ,pa asnje te ardhur mujore se si kemi gdhire, edhe pse te kane derguar 55 letra per 4 vjet per nje pune si specialist i larte ... ti si gjithmone shurdh-memec, edhe sa do vazhdosh keshtu , apo deri ne fund te mandatit te ri. E PRES NJE PWERJIGJE. TEL CEL 068****.

Ndjekësi 2: O donkishot po u bere si enveri dhe ti populli vdiste per te ngren dhe ai nxirte festime ne televizjon po shiko te beni ndonje gje serioze se lat kokren e namit kthei popullit ndonje pergjigje per maskaraden qe u be mu ne mes te tiranes ate shiko jo na pershendet me foto.
Shtuar më 04/09/2017, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori