Rama foli për "pilafin", ja si i përgjigjet djali i Lefter Kokës (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama iu përgjigj me një batute akuzave të Ylli Manjanit dhe Lefter Kokës ndaj Policisë së Shtetit dhe Partisë Socialiste duke thënë se "nuk fliste për burratfliste për burrat me kostum që kanë pilaf..."

Ndërkohë, menjëherë atij i ka ardhur një përgjigje nga rrjetet sociale prej djalit të Leftër Kokës nëpërmjet në fotoje ironizuese. /Albeu.com/

Shtuar më 02/02/2017, ora 17:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori