Rama falenderon Kosovën: "Mbetem i juaji me besë" (FOTO-LAJM)

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si një ditë të paharrueshme vizitën e tij në Kosovë. Duke postuar në rrjetin Facebook foto të takimit të tij me personalitet politike të Kosovës, Rama falenderon mikpritësit duke premtuar se së bashku me qeverinë e Kosovës do të realizohen gjëra të mira.

"Ditë e paharrueshme në Kosovë. Falemnderit mikpritësve për mjedisin familjar që na krijuan dhe jam i bindur që do të bëjmë gjëra të mira. Mbetem i juaji me bese" shprehet RamaFacebook.

Gjatë vizitës që Rama dhe ekipi i tij zhvilluan të premten në Kosovë, ata u takuan me një sërë personalitetesh qeveritarë si Presidenten Atifete Jahjaga, kryeministrin Hashim Thaçi dhe aktorë të tjerë të jetës politike në Kosovë. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2013, ora 16:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori