Rama e paditi, i menjëhershëm reagimi i gazetarit gjerman (FOTO LAJM)

Pas statusi që ka bërë pasditen e sotme kryeministri Rama nuk ka vonuar dhe reagimi i gazetarit gjerman Peter Tiede.

Në po të njëjtin status të Ramës Tiede i ka komentuar duke shkruajtur: Pse më akuzoni mua? Për publikimin e përgjimeve reale?
Shtuar më 25/06/2019, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori