Qytetarja kap "mat" Erjon Braçen në Kuvend (FOTO LAJM)

Një qytetare ka denoncuar parkimin e dyfishtë të makinës nga deputeti Erjon Braçe në Kryerinë e Kuvendit, ku ai po futej për të drejtuar punimet e Komisionit të Ekonomisë.

Fotot janë dërguar në redaksinë e Jeta Osh Qef dhe duket qartazi që deputeti e ma parkuar keq makinën e tij duke u bërë pengesë për kalimin e lirshëm në rrugë.

Shtuar më 01/02/2017, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori