Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Qyfyre e gallatë në Kuvend, Balla shkrihet së qeshuri (FOTO LAJM)

Në Kuvendin e Shqipërisë prej disa seancash vazhdojnë debatet plot incidente.

Edhe sot, pavarësisht se opozita erdhi me vonesë, tashmë ka bllokuar foltoren duke detyruar Gramoz Ruçin t'i mbyllë zërin në mikrofon.

Por ndërkohë që Basha bllokoi foltoren dhe Berisha ngriti zërin ndaj Ruçit, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla është "shkrirë" së qeshuri, siç mund t'a shihni në galerinë e bashkëngjitur lajmit. /albeu.com/

Shtuar më 21/06/2018, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori