Qeshni me lot, makina e këtij kosovari është në mëshirë të reshjeve (FOTO LAJM)

Shpesh herë pvrtojmë që t'i lajmë makinat, pavarësisht se mund të jenë të shtrejta. Por ky qytetar i Kosovës sic duket as nuk e ka në plan ta lajë makinën pasi pluhuri i ka mbuluar edhe targat e makinës,shkruan albeu.com.

E kjo ka tërhequr vëmendjen e drejtuesëve të tjerë të cilët i kanë bërë edhe fotografi dhe i kanë dërguar te albeu.com Kosova. Por fatmirësish shirat që kanë përfshirë sot Kosovën ka mundësi që të paktën t'ja ketë larë pak makinën këtij drejtuesi./albeu.com/
Shtuar më 10/12/2018, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori