Qentë endacakë rrethojnë deputetin e Kosovës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Deputeti i partisë Lëvizja Vetëvendosje, dhe aktori me famë kombëtare në Kosovë, Adem Mikullovci është shfaqur në një nga grupet që duan mbështetjen dhe trajtimin e mirë të qenve.

Deputeti Mikullovci shihet duke i ushqyer qentë bredhës të kryeqytetit.

Trajtimi i keq i qenve vazhdon të mbetet një problem i madh por tashmë kjo po kthehet edhe rrezik për qytetarët pasi shpeshherë sulmohen osefrikësohen nga qentë e rrugve.
Shtuar më 12/02/2019, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori