"Qejf o qejf o qerrata", Rama mbledh ministra dhe deputetë në restorantin luksoz në Tiranë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kryeministri Edi Rama i ka mbledhur të gjithë bashkëpunëtorët e tij me rastin e festave të fundvitit në një prej restoranteve më luksoze në periferi të kryeqytetit.

Nga fotot e publikuar prej Ora Neës duket Rama, ministra dhe deputetët e PS-së teksa festojnë sëbashku.

Duket se maxhoranca e ka prenotuar të gjithë ambientin e brendshëm të restorantit luksoz në Tiranë, i cili gjithashtu njihet për klasin dhe çmimet e larta. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2017, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori