“Që të mos kemi llafe pastaj, kush i kap se kalon vetingun” (FOTO)

Deputeti demokrat Gent Strazimiri, me anë të një fotoje në Facebook shfaq sipas tij vizionin real që ka Edi Rama për Reformën në Drejtësi.

"Vetting" ose kontrolli i pastërtisë së gjyqtarëve, është "çelësi" dhe "brava" për "shullazimin", "roshizimin", "bushizimin" zyrtar edhe të DREJTËSISË!

Çdo "reformë" pa DEKRIMINALIZIM të politikës, do të thotë: KRIMINALIZIM edhe të DREJTËSISË!", ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori