Që nga Rama deri të Pirro Çako, si u veshën të ftuarit në mbrëmjen e Timo Fllokos

Aktori i mirënjohur Timo Flloko ka promovuar mbrëmjen e djeshme librine tij të dytë, “Kërcim në bosh”.

Në këtë libër, Flloko ka derdhur gjithë refleksionet e tij ndër vite si dhe dhe shkrimet, poezitë dhe tekstet e këngëve të shkruara prej tij.

Sigurisht që në këtë mbrëmje nuk munguan miqtë e afërt të aktorit të cilët janë edhe figura të njohura.

Që nga Redon Makashi, Edi Rama, Pirro Cako, Alketa Vejsiu apo Alban Skënderaj do ti gjeni në galerinë më lart, ku bie në sy se shumica kanë respektuar kodin duke u veshur me të zeza. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2018, ora 23:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori