Puthje publike për Shën Valentin, Ami dhe Ermali apo Bieta dhe Albani janë të preferuarit tuaj (FOTO LAJM)

Shën Valentini i këtij viti duket të jetë shumë i zjarrtë për shoëbizin shqiptar pasi ka filluar që në orët e para me puthje pasionante nga çiftet.

Në fillim Bieta publikoi foto teksa puthej me Albanin e më pas Ami publikon foto me puthje pasionante me Ermalin.

Këta janë 2 ndër çiftet e preferuar të publikur shqiptar dhe fotot e tyre për Shën Valentin po pëlqehen dhe komentohen pafund./albeu.com/
Shtuar më 14/02/2020, ora 10:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori