Puthje e përqafime në shtrat, Arbenita poston momente intime me Feron (FOTO LAJM)

Para pak ditësh Arbenita Ismajli tregoi se ajo dhe Fero kishin lënë pas të gjitha keqkuptimet dhe ishin kthyer në krahët e njëri-tjetrit. Ajo publikoi një video, ku shihej duke përkëdhelur nga koka reperin, ndërkohë që ai qëndronte në celular.

Tashmë gjithçka mes tyre i është kthyer normalitetit dhe Arbenita nuk është kursyer fare në publikimin e një videoje intime me Feron.

Videoja e postuar së fundmi është realizuar në 11 tetor dhe të dy ata shihen të shtrirë në shtrat me njëri-tjetrin. Reperi shfaqet duke i dhuruar puthje të shumta dhe përqafuar të dashurën e tij, ndërkohë që ajo shijon përkëdheljet.

Shpresojmë që pas këtyre momenteve kaq romantike mos të kemi më ndarje, sepse të gjithë fansat duan t’i shohin përherë bashkë Feron dhe Arbenitën.

Shtuar më 13/10/2020, ora 17:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori